Zasłony do nowoczesnego mieszkania?

Zasłony do nowoczesnego mieszkania?

Czy to można połączyć? Czy nowoczesne wnętrza oraz minimalistyczny styl odchodzą w zapomnienie?

Minimalizm w dekoracji okien ma nadal wielu zwolenników. Architekci projektują piękne mieszkania i domy dekorując okna w modne zasłony. Jasne, beżowe zasłony FLEX to kwintesencja nowoczesnego i minimalistycznego mieszkania.

Wrocław zapraszamy! Zobaczcie sami!

zasłona lniana minimalistyczne wnętrze wrocław perfecta home

Jasne kolory zasłon!

Nowoczesne mieszkania to nie tylko styl modern, glamour, ale coraz częściej styl minimalistyczny + ECO, który wskazuje na proste formy, naturalne materiały, klasykę projektu, użyteczność. W minimalistycznych mieszkaniach wykorzystuje się atuty mieszkań, jak naturalne światło, styl życia osób w nim mieszkających.

Deweloperzy idąc za trendem i potrzebami klientów projektują i budują mieszkania z dużymi oknami, mieszkania dwustronne. Konsekwencją takich realizacją są okna, które zimą doświetlają pomieszczenia, jednakże latem nagrzewają nam mieszkania. Duże okna to także domena mieszkań określanych jako mieszkania nowoczesne. Co zatem „zrobić” z takimi oknami latem i zimą? Czym przesłonić takie okna aby utrzymać styl nowoczesny modnego mieszkania? Czy zasłony pasują do nowoczesnego mieszkania?

Zasłony FLEX do nowoczesnego mieszkania

Dla przesłonięcia i udekorowania okien tarasowych lub dużych przeszkleń w mieszkaniach i domach mamy kilka rozwiązań. Są to zasłony do nowoczesnego mieszkania!

  1. Zasłony klasycznezasłony okienne montowane do ściany z użyciem karnisza. Dla tego typu zasłon możemy wybrać przelotki, ringi. W minimalistycznych mieszkaniach sprawdzą się jasne i lekkie tkaniny. Opadając na powierzchnię podłogi dadzą efekt naturalności.
  2. Zasłony na szynach montowane do sufitu – zasłony z użyciem szyn mają wiele walorów ESTETCZNYCH. Marszczenia i fałdy pozwolą nam uzyskać efekt idealnie „ułożonego” minimalizmu. Haczyki FLEX to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie efekt WOW i Premium w dekoracji okien.

zasłona flex wrocław nowoczesne mieszkanie

Nowoczesne mieszkanie czyli jakie?

Minimalistyczne mieszkania i wnętrza domów charakteryzuje spójność kolorów (kolory jasne, beżowe w zasłonach), naturalna kolorystyka wnętrza, usprawnienia domowe. To także minimalizm w ILOŚCI rzeczy, które tworzą przestrzeń do życia. Z pewnością zastosowane materiały i faktury mebli oraz dodatków muszą być bardzo dobrej jakości. Nie inaczej będzie w przypadku zasłon do nowoczesnego mieszkania. Wybierajmy tkaniny z domieszką naturalnych włókien, w kolorach naturalnych, z minimalistycznymi wzorami i fakturą tkanin.

Piękne tkaniny do zasłon i rolet rzymskich oferuje firma Vadain – producent i dostawca dekoracji okiennych. W dostępnych na rynku kolekcjach tkanin dominują tkaniny zasłonowe o naturalnym splocie. Każdy znajdzie coś do swojego wnętrza i stylu.

zasłona minimalistyczne mieszkanie wrocław perfecta home


Perfecta Home – Showroom ul. Krakowska 41g we Wrocławiu
Chcesz poznać cenę produktu? Napisz do nas! salon@perfecta.pl lub zadzwoń 536 909 270 
Poprzedni
Next post