Żaluzje fasadowe w szkole we Wrocławiu – realizacja

Żaluzje fasadowe w szkole we Wrocławiu – realizacja.

Dzisiaj przedstawiamy Państwu naszą wiosenną realizację dostawy i montażu żaluzji fasadowych na wymiar w systemie podtynkowym dla Generalnego Wykonawcy i Szkoły przy ul. Hallera  77 a we Wrocławiu.

<p”> Realizacja żaluzji fasadowych w budynku przy ul. Hallera 77 a we Wrocławiu potwierdziła zaufanie Inwestora, którym był Urząd Miasta Wrocławia dla jakości produktów z naszej oferty i rzetelności wykonanej usługi montażu.

 

żaluzje fasadowe, osłony okienne, montaż, wrocław, żaluzje

Żaluzja fasadowa

Dostarczyliśmy do całego budynku żaluzje fasadowe w systemie podtynkowym marki ANWIS z lamelami C-80 w sterowaniu elektrycznym radiowym. Dodatkowym detalem całego zamówienia i potwierdzeniem nowoczesnego podejścia Inwestora i Szkoły był wybór czujników pogodowych. Czujniki pogodowe zostały zamontowane na fasadach budynku w ilości 2 szt. Łącznie zrealizowaliśmy dostawę kilkudziesięciu żaluzji fasadowych dla całego budynku. 

Żaluzje fasadowe z lamelami C-80

Inwestor zdecydował o wyborze kształtu „C” lameli w żaluzjach fasadowych. Architekci dobrali kolor RAL 7035 (light grey). Budynek zaprojektowano w stylistyce skandynawskiej z użyciem jasnej kolorystyki fasady oraz zastosowano elementy drewniane okładziny budynku.

Żaluzje fasadowe to osłony okienne zewnętrzne, które są niezwykle popularne w Europie. Żaluzje fasadowe sterowane są przez napędy ELEKTRYCZNE poprzez piloty i nadajniki ścienne lub aplikacje. Dzięki sterowaniu elektrycznemu podłączysz  je do systemów inteligentnego sterowania domem. Twój dom będzie żył Twoim stylem i potrzebami.

Planujesz budowę domu lub wymianę okien? Gdy wybierzesz żaluzje fasadowe zastanów się nad sposobem ich montażu. Masz do wyboru dwie opcje montażu:

  • montaż podtynkowy – cały osprzęt żaluzji zostanie schowany pod warstwą ocieplenia i wyprawy tynkarskiej. Widoczne będą lamele żaluzji, którymi sterujemy na co dzień.
  • montaż elewacyjny – cała kompletna żaluzja wraz ze skrzynką górną będzie zamontowana na Twojej elewacji budynku, na oknie. Żaluzje elewacyjne to nowoczesny design, który również upiększy Twój budynek. Z pewnością będą stanowiły element dekoracyjny fasady budynku.

Czas trwania całej naszej realizacji żaluzji fasadowych w szkole we Wrocławiu to zaledwie 1,5 miesiąca :

  • czas produkcji żaluzji fasadowych – 1 miesiąc
  • montaż żaluzji – 5 dni

 

Dziękujemy za zaufanie oraz zapraszamy chętne firmy i instytucje do podjęcia współpracy w zakresie dostawy lub montażu przesłon okiennych na wymiar.

 

 

Poprzedni
Next post