Żaluzje poziome

Produkt na wymiar

Żaluzje okienne - nowy trend
w aranżacji okien

Żaluzje drewniane i aluminiowe to praktyczne oraz niezwykle estetyczne rozwiązanie w zakresie osłony i dekoracji okna. Naturalne materiały użyte do produkcji żaluzji drewnianych spotkają się z zainteresowaniem osób poszukujących osłony okna dopasowanej do wnętrz w stylu boho czy minimalistycznym. Bogata paleta kolorystyczna lameli żaluzji okiennych pozwala na idealne dopasowanie osłony do stylistyki danego wnętrza, domu czy biura.

Personalizacja produktu

czyli dobór kolorystyki lameli, drabinki taśmowej, wymiarów żaluzji do konkretnego okna pozwala na idealne dopasowanie produktu do wnętrza i oczekiwań Klientów.


Produkt na wymiar

Żaluzje drewniane - precyzyjna regulacja światła

Żaluzje drewniane można zamówić w kilku rozmiarach lameli drewnianych co pozwala z łatwością dopasować produkt do wielkości i rodzaju okna. W żaluzjach wewnętrznych drewnianych występują lamele o szerokości 25 mm, 50 mm, 70 mm. W zależności od wybranego rodzaju systemu osłonę można zamontować w świetle szyby, do ściany lub do sufitu.

Istotnym elementem, nad którym warto się zastanowić, jest także rodzaj sterowania żaluzją poziomą. W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje drewniane sterowane manualnie (ręcznie) lub elektrycznie (przy użyciu pilota).

 
 
 
NOWOŚCIĄ jest obecnie napęd elektryczny bateryjny, dzięki któremu unikną Państwo ingerencji w pomalowane ściany i prowadzenia dodatkowego okablowania w celu podłączenia żaluzji.
 
Taki typ silnika gwarantuje niezawodną pracę osłony okiennej przy jednoczesnym wykorzystaniu sterowania pilotem bez konieczności kucia ścian.W skrócie
 • lamele o szer. 25 mm, 50 mm, 70 mm
 • sterowanie manualne (ręczne) lub elektryczne (pilot)
 • montaż inwazyjny do ramy okna, ściany lub sufitu
 • polecane również do okien o nietypowych kształtach

Czy wiesz, że…

Maksymalna szerokość żaluzji drewnianej (dla wybranych kolekcji drewna) to aż 360 cm! przy wysokości osłony 400 cm!

Produkt na wymiar

Żaluzje aluminiowe -
funkcjonalna osłona okna

Żaluzje poziome wykonane z lameli aluminiowych dają wiele możliwości ich zastosowania w domach czy biurach. Aluminium jest lżejszym materiałem niż drewno, dlatego pakiet żaluzji po jej podniesieniu zajmuje znacznie mniej miejsca nad oknem czy w przestrzeni szyby.

Żaluzje aluminiowe oferujemy z lamelami o szerokości 16 mm, 25 mm oraz 50 mm. Lamele o szerokości 16 mm polecane są do osłony niewielkich okien lub okien o nietypowych kształtach. Dodatkowo możliwość zastosowania bocznego prowadzenia żyłkowego pozwala na montaż żaluzji poziomej w oknach uchylnych.


 

Dostępne dwa systemy sterowania żaluzją aluminiową góra – dół to NOWOŚĆ na rynku, która łączy w sobie cechy żaluzji i plisy. Szeroka gama kolorystyczna żaluzji poziomych z pewnością pozwoli na dopasowanie osłony okna do każdego wnętrza.

W dostępnych wariantach kolorystycznych znajdziecie Państwo także lamele aluminiowe drewnopodobne czy perforowane (dziurkowane).

W skrócie

 • lamele o szer. 16 mm, 25 mm, 50 mm
 • sterowanie manualne (ręczne) lub elektryczne (pilot)
 • montaż w świetle szyby, do ściany lub sufitu
 • sterowanie dwukierunkowe – żaluzja JUUN i LUNA

Czy wiesz, że…
W kolekcji żaluzji aluminiowych znajdują się także ozdobne lamele… perforowane?

Produkt na wymiar

Żaluzje bambusowe – naturalna i trwała dekoracja okna

Wysoka jakość zastosowanych materiałów, czyli lameli żaluzji z naturalnego tworzywa jakim jest bambus, gwarantuje długotrwałe i komfortowe użytkowanie osłony okiennej. Żaluzje bambusowe występują z lamelami o szerokości 50 mm w 10 kolorach. Barwienie lameli żaluzji bambusowych pozwala na dopasowanie osłony do klimatu i aranżacji wnętrza przy jednoczesnym zachowaniu unikalnego wzoru egzotycznego bambusa.


Żaluzje bambusowe są lżejsze niż klasyczne żaluzje drewniane, a lamele cieńsze – co pozwala na uzyskanie mniejszego pakietu nad oknem po podniesieniu żaluzji. Bambus jest materiałem niezwykle trwałym – występując naturalnie na terenach tropikalnych jako roślina jest przystosowany do szybkich zmian temperatur oraz wilgotności. Dlatego też żaluzje bambusowe polecane są do montażu w oknach kuchennych lub pomieszczeniach o wysokich wartościach temperaturowych.
W skrócie
 • lamele o szer. 50 mm
 • 10 kolorów lameli bambusowych
 • sterowanie manualne (ręczne) lub elektryczne (pilot)
 • montaż do ramy okna, ściany lub sufitu
Czy wiesz, że…
Bambus naturalnie rośnie w rejonach tropikalnych i subtropikalnych, dlatego lamele żaluzji bambusowych są odporne na działanie wysokich temperatur. 

Zalety produktu

Żaluzje drewniane i aluminiowe

 -

Drabinka taśmowa, czyli dekoracyjny element żaluzji drewnianej

Żaluzje drewniane jako produkt oferowany na wymiar można swobodnie personalizować. Takim dodatkowym elementem jest drabinka taśmowa, czyli dekoracyjny pionowy pas tkaniny zamontowany na lamelach żaluzji. Drabinkę taśmową można dopasować w zakresie jej szerokości i koloru – kontrastowo do całej żaluzji (np. połączenie bieli i czerni) lub idealnie dopasowując do wybranego koloru lamel.

 -

NOWOŚCI rynkowe - żaluzje aluminiowe sterowane dwukierunkowo

W naszej ofercie pojawiły się dwie ciekawe nowości. Jeżeli poszukujecie żaluzji poziomych do okien w sterowaniu góra – dół to doskonałą opcją są nowoczesne systemy JUUN oraz LUNA. Ten rodzaj żaluzji pozwala na swobodną regulację osłoną w zakresie obrotu kąta nachylenia lameli żaluzji (otwarte – zamknięte) jak również poruszania żaluzją w kierunku pionowym.

Masz pytania? Potrzebujesz konsultacji?

Chcesz umówić bezpłatny pomiar?

Twój dom to Twoja przestrzeń.
Osłony okienne idealnie na wymiar.

Rolety, żaluzje drewniane czy zasłony rzymskie stały się nieodzownym elementem dekoracyjnym i designerskim naszych mieszkań, domów i biur.

Podkreśl z nami swoje wnętrze.
Odtwórz wideo
Twój wybór

Wiele możliwości.
Wiele kolorów.

dots-royal.png
0
kolory żaluzji aluminiowych
0
kolory żaluzji drewnianych
0
kolorów żaluzji bambusowych