Zasłony

Produkt na wymiar

Zasłony jako idealne dopełnienie aranżacji wnętrza

Zasłony to niezaprzeczalna klasyka w dekoracji okien. Od wielu lat z powodzeniem trend ten utrzymuje się w czołówce dodatków wnętrzarskich. Zasłony aranżują przestrzeń dodając jej przytulności i charakteru. Tkaniny zasłonowe to ogromna kolekcja wzorów i struktur o właściwościach zaciemniających (blackout), transparentnych czy dekoracyjnych.

Najmodniejszymi obecnie tkaninami w zasłonach są kolekcje welwetowe o mocnych odcieniach butelkowej zieleni, szarości, beżu lub burgundu. Podobnie jak w roletach rzymskich po zasłony chętnie sięgają projektanci oraz dekoratorzy wnętrz.

Tkaniny zasłonowe to bogata kolekcja barw, struktur oraz kolorów, która pozwala stworzyć wyjątkową dekorację okna. Kolekcje tkanin zasłonowych są aktualizowane sezonowo, aby oferowany produkt był ciągle w trendach i spełniał wszelkie oczekiwania Klientów.

ZASŁONY FLEX

Zasłona na haczykach FLEX to najnowszy system umożliwiający regulację wysokości zasłony do 7cm dający możliwość zniwelowania wszelkich nierówności lub niewielkich pomyłek w pomiarze. Haczyki flex umieszczone są z tyłu zasłony na wysokości montażu do szyny sufitowej. Ich regulacja pozwoli na idealne dopasowanie wysokości zasłony do zastanych warunków przy oknie lub przeszkleniu.

ZASŁONA RINGS

Zasłona rings to system zasłony wyprodukowanej z już wszytymi ozdobnymi kołami, służącymi do zawieszenia zasłony na karniszu. Koła (z ang. zwane ringami) dodatkowo powodują równomierne ułożenie tkaniny w postaci pionowych, dekoracyjnych fal. 

W naszej ofercie można wybrać kolor ringów do zamawianej zasłony – do wyboru mamy srebro błyszczące, srebro matowe, złoto i czerń.

Zasłona do okien w systemie RINGS jest szczególnie popularna w przypadku chęci wymiany samej tkaniny w zamontowanym już karniszu. Największa szerokość zasłony bez jej łączenia to aż 5m!

STEROWANIE ZASŁONAMI

Zasłony jako element dekoracyjny okna zamawiane są również do przesłonięcia większych powierzchni szklanych takich jak ścianki działowe biur

Nowoczesne rozwiązania dostępne na rynku i dedykowane przesłonom okiennym pozwalają na zastosowanie sterowania elektrycznego za pomocą pilota lub smartfona

W standardzie zasłonami steruje się ręcznie.

OZDOBNE MARSZCZENIA

Zasłony szyte NA WYMIAR to kolejna z możliwości dekoracyjnych jaką możemy oferować naszym Klientom. W zasłonach dodatkową opcją do wybrania są ozdobne marszczenia, czyli dekoracyjne przeszycie materiału by pięknie układał się eksponując wzór lub strukturę tkaniny.

W zasłonach na haczykach typu FLEX występują do wyboru dwa rodzaje ozdobnych przeszyć – fałda pojedyncza lub fałda podwójna. O wyborze konkretnej opcji decyduje… gust Klienta. 

Zasłony do okien

Zalety produktu

Zasłonowe love

Klasyka w najlepszym wydaniu.

dots-royal.png
0
kolorów tkanin zasłonowych
0
systemy zasłon FLEX i RING
0
metrów max szerokości tkaniny