Rolety rzymskie

Produkt na wymiar

Zasłony rzymskie w dekoracji wnętrz

Zasłony (rolety) rzymskie to jedne z najpiękniejszych dekoracji okiennych dostępnych na rynku. Efektownie ułożona tkanina w postaci zakładek z pewnością będzie jednym z najładniejszych walorów estetycznych wnętrza. Rolety rzymskie stanowią nie tylko element dekoracji wnętrza, ale jednocześnie chronią przed słońcem oraz spojrzeniami z zewnątrz, zapewniając poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Produkt ten chętnie wybierany jest przez architektów oraz dekoratorów wnętrz.

Rolety rzymskie to modna dekoracja okna pasująca do stylistyki wielu wnętrz. Szeroka gama kolorystyczna tkanin i wzorów pozwala na aranżację okna w dowolnym stylu wnętrzarskim.

TKANINY

Tkaniny z kolekcji dedykowanych do zasłon rzymskich w naszej ofercie to kilkaset wzorów materiałów, struktur oraz wariantów tkanin. Wzornik tkanin do zasłon rzymskich marki ANWIS zastał przygotowany w taki sposób, aby dana tkanina mogła występować w opcji zamówienia dwóch produktów: rolety rzymskiej oraz ZASŁONY.

Tak skomponowany wzornik tkanin to komfort zamówienia
identycznej tkaniny w przypadku zasłon oraz rolet montowanych w jednym wnętrzu.

ZASŁONY RZYMSKIE – KOLEKCJA KIDS

Nowością w naszej ofercie są tkaniny dekoracyjne dedykowane dzieciom! Najmłodsi Klienci mogą wybierać spośród kilkudziesięciu wzorów nadruków – zaczynając od motywów lasu, zwierząt, dinozaurów po delikatne akwarele kwiatów, balonów, postaci bajkowych czy elementów podwodnego życia morskiego!

 

Zasłona rzymska do pokoju dziecięcego jest TOP produktem – „rośnie” wspólnie z maluchem! Tkanina w rolecie rzymskiej jest montowana na rzep, dlatego utrzymanie czystości tkaniny (pranie) lub jej wymiana na inny „dorosły” wzór nie stanowi najmniejszego problemu (system zasłony rzymskiej pozostaje ten sam!).

OZDOBNE PRZESZYCIA

W zasłonach rzymskich w opcji standardowej przeszycie (fiszbina) występuje z tyłu osłony. Nowością jest tzw. szew francuski, w którym ozdobne przeszycie z fiszbiną znajduje się z przodu zasłony rzymskiej dodając jej tym samym klasycznego sznytu. 

Jest to doskonały wybór do wnętrz w stylu klasycznym, francuskim lub hampton.

MONTAŻ

Zasłony rzymskie montowane są standardowo do ściany lub sufitu. Montaż jest niezwykle prosty – w tym przypadku każdy może zostać „Bohaterem w swoim domu”. Ta prostota w montażu często zachęca Klientów do zakupu rolet rzymskich bez usługi montażu.

W naszej ofercie znajduje się również system rolet rzymskich RVS montowanych w świetle szyby. Ten typ montażu rolety rzymskiej pozwala na swobodne otwieranie okna, jest szczególnie chętnie wybierany w przypadku okien uchylnych w kuchni.

Rolety rzymskie

Zalety produktu

Rolety rzymskie

Moda na elegancję.

dots-royal.png
0
kolorów tkanin zasłonowych
0
kolorów tkanin KIDS
0
do efektu WOW we wnętrzu