Markiza tarasowa i markiza balkonowa - Wrocław i okolice

Markizy tarasowe i balkonowe montowane są inwazyjnie do elewacji budynku przy użyciu specjalistycznych materiałów monterskich takich jak kotwy chemiczne czy aluminiowe kołki dystansowe. Markiza balkonowa z montażem to usługa, która zapewnia 100-procentową satysfakcję.

Markiza tarasowa na wymiar – zalety produktu

Atutami markiz jest nie tylko elegancki design produktu, który podkreśli walory architektoniczne budynku, ale przede wszystkim właściwości techniczne tej osłony przeciwsłonecznej, do których należą między innymi:

Produkt na wymiar

Markiza tarasowa - kontrolowany cień na Twoim tarasie.

Markiza tarasowa na wymiar to wyjątkowa, zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna, dzięki której zyskasz niepowtarzalny wygląd tarasu oraz niezwykle funkcjonalne zadaszenie. Markizy tarasowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów i surowców. W naszej ofercie znajdą Państwo markizy z tkaninami w kasecie lub bez kasety.

ochrona tarasu przed dużym nasłonecznieniem

płynna regulacja wysięgu markizy

możliwe sterowanie elektryczne lub ręczne

nowoczesny i minimalistyczny wygląd markizy

bogata paleta kolorów oraz wzorów tkanin markizowych

nowoczesny i minimalistyczny design

Zadaszenie tarasu z wykorzystaniem markizy tarasowej. Widoczna na zdjęciu markiza na wymiar zamontowana na elewacji. Obudowa markizy z aluminium, tkanina wodoodporna jasnego koloru. Markiza w kasecie ochrania taras i znajdujące się na nim meble ogrodowe przed słońcem. Zdjęcie mogło zostać wykonane w jednej z miejscowości, w obrębie których Perfecta Home montuje swoje produkty np. Wrocław, Siechnice, Bielany Wrocławskie, Psary, Długołęka, Mirków, Iwiny, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Syców, Oleśnica, Legnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Jelcz Laskowice
Zadaszenia tarasu w postaci markizy w kasecie oraz markizy w półkasecie są bardzo skutecznymi osłonami tarasu i balkonu. Na zdjęciu nowoczesna markiza tarasowa kolor antracytowy, z jasną wodoodporną tkaniną. Markiza zamontowana na całej szerokości budynku nad wnęką z drzwiami tarasowanymi. Pod rozwiniętą markizą znajdują się ochronione przed słońcem meble tarasowe grafitowego koloru. Zdjęcie mogło zostać wykonane w jednej z miejscowości, w obrębie których Perfecta Home montuje swoje produkty np. Wrocław, Oława, Brzeg Dolny, Trzebnica, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Syców, Oleśnica, Legnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Jelcz Laskowice

Markiza na taras w kasecie
i pół-kasecie

Główną składową markiz na taras jest tkanina, która stanowi podstawę systemu tej grupy produktowej oraz stanowi o ochronie przeciwsłonecznej. W zależności od potrzeb Klienta w ofercie posiadamy:

 • markizy tarasowe w pełnej kasecie, czyli takie, w których tkanina markizowa po złożeniu markizy schowana jest całkowicie w obudowie kasetowej,
 • markizy tarasowe w pół-kasecie, w których tkanina markizy schowana jest w kasecie, jednak od spodu rury nawojowej widoczne są jej elementy oraz sama tkanina.

Markizy na taras w pełnej kasecie:

Casablanca

Dakar

Corsica (opcja - podświetlenie led)

Palladio (pół-kaseta)

Markiza tarasowa bez kasety

Markizy tarasowe bez kasety charakteryzuje podstawowa konstrukcja z aluminium ekstrudowanego oraz prosty montaż. W tym systemie tkanina markizowa nie posiada osłony (kasety), co powoduje, że tkanina nawinięta na rurę nawojową jest całkowicie widoczna. Dzięki temu markiza balkonowa bez kasety to minimalistyczna i lekka osłona przeciwsłoneczna tarasu lub balkonu.

Markizy na wymiar bez kasety:

Malta

Australia

Jamaica

Zadaszenie tarasu rozsuwane, czyli markiza tarasowa zamontowane nad szerokimi drzwiami przesuwnymi balkonowymi. Pod markizą znajduje się stół z krzesłami ogrodowymi. Markiza zapewnia cień nad wejściem do domu. Zdjęcie mogło zostać wykonane w jednej z miejscowości, w obrębie których Perfecta Home montuje swoje produkty np. Wrocław, Siechnice, Wilczyce, Kiełczów, Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Gajków, Radwanice, Wysoka Bielany Wrocławskie, Psary, Długołęka, Mirków, Iwiny, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Syców, Oleśnica, Legnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Jelcz Laskowice

Nowoczesne markizy balkonowe i tarasowe na wymiar 

 • duże wymiary produktów (max szer. 7m)
 • trwała obudowa wykonana z aluminium ekstrudowanego
 • tkaniny akrylowe barwione w masie, impregnowane teflonem, co chroni je przed utratą koloru
 • tkaniny wodoodporne z wymaganymi certyfikatami i atestami
 • czujniki pogodowe (wiatrowo – wstrząsowe), które automatycznie zamykają markizę w sytuacji pogorszenia warunków atmosferycznych
 • napędy elektryczne (markiza tarasowa elektryczna oraz markiza balkonowa z napędem elektrycznym) kompatybilne z programami automatycznego sterowania urządzeniami domowymi tzw. Smart Home )
Taras przy domu zadaszony (ang. awning) - zadaszenie tarasu nowoczesne wykonane z biało-czerwonej markizy. Zamontowana w domu z ogrodem, Markiza posiada falbanę oraz aluminiową konstrukcję koloru białego. Na ogrodzie widoczne również ozdobne trawy i drzewko. Zdjęcie mogło zostać wykonane w jednej z miejscowości, w obrębie których Perfecta Home montuje swoje produkty np. Wrocław, Siechnice, Wilczyce, Kiełczów, Dobrzykowice, Kamieniec Wrocławski, Gajków, Radwanice, Wysoka Bielany Wrocławskie, Psary, Długołęka, Mirków, Iwiny, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Syców, Oleśnica, Legnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Jelcz Laskowice

Wybierz markizę na swój taras!

Wzornik tkanin

Tkaniny akrylowe i wodoodporne. Falbany proste oraz ozdobne.
150 kolorów i wzorów tkanin.

Zobacz wzornik

Kolory konstrukcji

Standardowe kolory konstrukcji markiz.
Biel, brąz, beż, srebrny, grafit.

Zobacz wzornik

Automatyka

Napędy elektryczne Somfy.
Sterowanie przewodowe lub radiowe.

Zobacz więcej

Markiza tarasowa model DAKAR

cena dla 3m x 2,6m = 7960 zł

Markiza w modelu dakar to markiza tarasowa w pełnej kasecie. Posiada ona podporę rury nawojowej oraz uszczelkę zabezpieczającą w kasecie, która dodatkowo chroni tkaninę przed warunkami atmosferycznymi.

max szerokość 6m - max wysięg 3,6m

napęd elektryczny lub ręczny

150 kolorów i wzorów tkanin markizowych

kąt pochyłu 5°- 40°

temp. pracy silników od -10°C do +40°C (w zależności od typu silnika)

montaż ścienny, sufitowy, krokwiowy

Markiza tarasowa model PALLADIO

cena dla 3m x 2,6m = 6860 zł

Markiza w modelu palladio palladio to markiza tarasowa w kasecie, w której belkę nośną markizy stanowi zamknięty profil o przekroju kwadratu. Dzięki bardzo dobremu stosunkowi jakości do ceny, markiza Palladio jest jedną z najpopularniejszych markiz tarasowych wśród naszych Klientów.

max szerokość 7m - max wysięg 3,6m

napęd elektryczny lub ręczny

150 kolorów i wzorów tkanin markizowych

kąt pochyłu 5°- 50°

temp. pracy silników od -10°C do +40°C (w zależności od typu silnika)

montaż ścienny, sufitowy, krokwiowy

Markiza tarasowa model MALTA

cena dla 3m x 2,6m = 3100 zł

Markiza w modelu malta to system markizowy bez kasety z uproszczonym mechanizmem regulacji kąta jej pochylenia. Zastosowane w niej uniwersalne uchwyty ścienno-sufitowe ułatwiają montaż markizy. Możliwe jest w niej zastosowanie podpór teleskopowych oraz podobniej jak w modelach prezentowanych powyżej –  pełnej automatyki.

max szerokość 5m - max wysięg 3,1m

napęd elektryczny lub ręczny

150 kolorów i wzorów tkanin markizowych

kąt pochyłu 5°- 70° (ściana) 5°- 85° (sufit)

temp. pracy silników od -10°C do +40°C (w zależności od typu silnika)

uniwersalny uchwyt ścienno – sufitowy

Markiza balkonowa model ITALIA

cena dla 2m x 1,4m = 1780 zł

Markiza w modelu italia jest systemem dedykowanym osłonie balkonów, witryn i werand oraz pojedynczych okien. Konstrukcja markizy Italia składa się z rury nawojowej z tkaniną oraz dwóch ramion podporowych montowanych do ściany. Zastosowanie wewnętrznej sprężyny w ramionach bocznych pozwala napinać tkaninę markizy i zapobiegać składaniu ramion pod wpływem wiatru.

max szerokość 5m - max wysięg 1,8m

napęd elektryczny lub ręczny

150 kolorów i wzorów tkanin markizowych

kąt pochyłu 90°

temp. pracy silników od -10°C do +40°C (w zależności od typu silnika)

uniwersalny uchwyt ścienno – sufitowy

Markizy balkonowe i markizy tarasowe - w skrócie
 • ochrona przeciwsłoneczna tarasów i balkonów (markizy tarasowe i markizy balkonowe)
 • dopasowanie kształtu i koloru produktu do elewacji
 • sterowanie manualne (markiza tarasowa zwijana ręcznie) lub elektryczne (markizy tarasowe elektryczne, markizy tarasowe z napędem)
 • pełna automatyka pogodowa
 • kompatybilne z programami smart home
 • markiza tarasowa z montażem to najwyższy komfort

Czy wiesz że...

Markizę tarasową i markizę balkonową możesz zamówić w opcji z falbaną prostą lub falowaną w standardzie!

Markizy tarasowe na wymiar - modele

 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -
 -