Inteligentne domy w trosce
o lepszą jakość życia

Od 50 lat tworzymy nowe i zrównoważone rozwiązania automatyki domowej i smart home. W naszym portfolio znajduje się ponad 2 000 patentów, potwierdzających funkcjonalność i długotrwałe działanie naszych produktów. Stawiamy na doświadczenie, jakość i innowacyjne myślenie!

Gwarancja Somfy to dowód naszego zaangażowania w jakość tworzonych produktów. Dłuższy okres gwarancyjny – od 3 do nawet 7 lat na flagowe rozwiązania, to większe zadowolenie użytkowników.

Gwarancja Somfy

Na napędy do rolet z serii S&SO RS 100 ­ oraz napędy do rolet z serii Oximo WireFree RTS.

Na napędy, akcesoria, automatyka, sterowanie i rozwiązania Smart Home do rolet i okiennic, osłon wewnętrzęnych / zewnętrznych, pergoli, zasłon, systemy alarmowe i kamery, bramy garażowe.

Na napędy do bram wjazdowych marki Somfy, centrale sterujące, zestawy bram wjazdowych i akumulatory do napędów przeznaczonych do okiennic.

Somfy oferuje kompleksowe rozwiązania automatyki domowej
oraz smart home

Centrala TaHoma® switch
Serce systemu sterowania

TaHoma switch to smart centrala sterująca, która pozwala połączyć urządzenia domowe, działające w technologiach io-homecontrol, RTS oraz Zigbee 3.0 w zakresie oświetlenia. Kompatybilna z Google Assistant, Amazon Alexa oraz Apple HomeKit (dla osłon zewnętrznych wyposażonych w wybrane napędy elektryczne).

Trzy sposoby sterowania urządzeniami

Przyciskami na centrali

Za pomocą aplikacji TaHoma®

Za pomocą asystenta głosowego

Możliwość tworzenia spersonalizowanych scenariuszy

Skorzystaj ze scenariuszy
planowanych i zaawansowanych,
by sterować domem
automatycznie:

  • dzięki czujnikom
  • dzięki opcji terminarza

Napędy do osłon zewnętrznych

Inteligentne rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, czy screeny, dzięki cichym napędom i połączeniu ich z aplikacją TaHoma możesz w pełni wykorzystać ich potencjał.

Montaż rolet z napędem to pierwszy krok do bardziej komfortowego życia i zarządzania swoim inteligentnym domem w prosty sposób.

Napędy do osłon wewnętrznych

Rolety i żaluzje wewnętrzne typu smart to automatyczne i wygodne zamykanie i otwieranie z poziomu aplikacji, za pomocą pilota lub nadajnika.

Dzięki osłonom z napędem w lecie ochronisz wnętrze przed intensywnym słońcem a zimą poprawisz efektywność cieplną. Elegancji każdemu pomieszczeniu nadadzą zasłony z napędem Somfy.

Rozwiązania tarasowe

Inteligentnie sterowane markizy, pergole, werandy zapewniają komfort, wygodę, ale i dodatkową ochronę dla domu.

Po podłączeniu do czujnika temperatury, słońca, deszczu lub wiatru urządzenie złoży, zamknie lub otworzy się samoczynnie.

Sterowniki, czujniki
i wyposażenie Smart Home

Smartfon, asystent głosowy, przełącznik naścienny, pilot – wszystko, aby sterowanie domem było jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Wszystkie nasze rozwiązania są kompatybilne. Odkryj zalety centralizacji i sterowania za pomocą urządzeń Somfy. Aplikacja TaHoma® daje możliwość kontroli wszystkich urządzeń z domu lub zdalnie, jednym kliknięciem na smartfonie, a nawet głosowo.