Moskitiery przesuwne – zalety

Duży, przestronny taras dostarcza nam mnóstwa naturalnego światła, pięknego widoku oraz… ogromu nieproszonych gości w domu (owady, komary, pająki).  Duże przeszklenia oraz okna typu HS możemy przesłonić moskitierami przesuwnymi lub moskitierami PLISOWANYMI, które zdobywają popularność wśród Klientów we Wrocławiu. 

Dlaczego tak często i chętnie decydujemy się na ten typ osłon okiennych? Jakie zalety niesie za sobą zamontowanie moskitier ?

Moskitiera przesuwna?

Moskitiera przesuwna ma podobne zastosowanie co klasyczne moskitiery montowane na oknach czy drzwiach balkonowych. Niemniej jednak, jak sama nazwa wskazuje, otwierana jest na bok w postaci przesuwnego panelu z siatką moskitierową. Mając na uwadze projekty wykorzystujące przestronne okna i drzwi (zarówno aluminiowe, PCV, typ HS czy PATIO) dostosowano system moskitier do okien balkonowych i tarasowych, umożliwiając ich montaż na tak dużych powierzchniach do osłonięcia.

Zobacz dostępne systemy moskitier

Moskitiery przesuwne zalety

Poniekąd już nakreśliliśmy kilka znaczących zalet moskitier przesuwnych, które niosą za sobą moskitiery w typie przesuwnym.

Najważniejsze z nich to:

  • Jest to idealna alternatywa dla moskitier zwijanych, umożliwiająca montowanie na dużych, przeszklonych wnękach – zarówno na tarasie, jak i balkonie, czy w tzw. ogrodzie zimowym.
  • Ich solidna, aluminiowa konstrukcja nie wpływa na widoczność i dopływ światła do pomieszczeń.
  • Ochrania wnętrze przed insektami – owadami, komarami, pająkami.
  • Wykonywane są z materiałów odpornych jak aluminiom czy siatka stalowa, dzięki czemu są trwale i służą przez wiele lat użytkowania.
  • Dostępne są zarówno w wersji jedno, jak i dwuskrzydłowej, dzięki czemu dostosujemy je pod wymagania naszych okien czy drzwi tarasowych.
  • Są wyjątkowo łatwe do montażu – siatkę przesuwa się przy pomocy podchwytu, a samo skrzydło przesuwa się dzięki umieszczonym dolnym i górnym szynom jezdnym. W dolnej szynie znajduje się specjalistyczna rolka z mechanizmem, dzięki czemu możliwe jest regulowanie kąta nachylenia skrzydła.
  • Są łatwe w konserwacji i czyszczeniu.
  • Nie przeszkadzają i nie kolidują z innymi osłonami – np. roletami zewnętrznymi.

moskitiera przesuwna na wymiar, wrocław


Perfecta Home – Salon sprzedaży ul. Krakowska 41g we Wrocławiu
Chcesz poznać cenę produktu? Napisz do nas! salon@perfecta.pl lub zadzwoń 536 909 270 
Poprzedni
Next post