Jakie moskitiery do okien wybrać?

Zastanawiasz się jakie moskitiery wybrać do swoich okien?

Jakie są rodzaje moskitier dostępne we Wrocławiu z montażem?

Luty to przedsionek marca, a marzec to już zapach wiosny. Wiosna do życia budzi się świat i …. owady. Na te uciążliwe insekty mamy sposoby, a są nimi moskitiery do okien! Zastanawiasz się jakie moskitiery do okien wybrać?  Jakie zatem posiadamy w ofercie rodzaje moskitier i kiedy najlepiej je zamontować? Podpowiadamy – zamów swoje moskitiery w lutym, aby w marcu odbył się ich montaż. Skorzystaj z aktualnej PROMOCJI NA MOSKITIERY okienne!

RABAT na moskitiery tylko w lutym 2024!

moskitiery okienne rabat

Moskitiera do okna –  rodzaje

Moskitiery okienne występują w wielu rodzajach z uwagi na wiele typów okien. Najpopularniejszym rodzajem moskitiery jest moskitiera ramkowa do standardowego okna rozwierno – uchylnego. Jest to klasyczna moskitiera okienna, składająca się z bocznych profili aluminiowych, do których zamontowana na stałe jest siatka moskitierowa. Moskitierę ramkową na wymiar do swojego okna zamówisz w kolorach z aktualnego wzornika.

Klasycznymi i najpopularniejszymi kolorami moskitier ramkowych są:

  • biały
  • brązowy
  • antracyt
  • kolory drewnopodobne (złoty dąb, winchester)

Moskitiera ramkowa to rozwiązanie dla każdego domowego budżetu! Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych więc nie musisz demontować jej na zimę. Utrzymanie w czystości (mycie, odświeżanie siatki poprzez oczyszczenie z kurzu) to podstawa do zachowania moskitiery w doskonałym stanie przez lata.

Jaka moskitierę wybrać do okna balkonowego ?

jakie moskitiery do okien balkonowych wybrać? Moskitiery do okien balkonowych oferujemy w 3 wersjach i rodzajach. Podstawowe moskitiery do okien balkonowych na wymiar to tzw. model moskitiery drzwiowej.

  • Moskitiera drzwiowa w postaci drzwi z siatką moskitierową posiada siatkę z włókna szklanego, klamkę, szpros, dolne zabezpieczenie przed uszkodzeniem w postaci panelu z wypełnieniem, magnesy, samozamykacz.
  • Moskitiera przesuwna, panelowa. Prosty sposób na zabezpieczenie większego okna balkonowego. Jest to większa odmiana moskitiery ramkowej – stworzona  z profili aluminiowych oraz siatki. Panel moskitiery przesuwasz ręcznie po profilu dolnym, który jest prowadnicą. Taka moskitiera występuje w wersji pojedynczego panelu przesuwnego lub z dwoma panelami, które się mijają. Dobór rodzaju moskitiery zależy od szerokości wnęki i okna oraz od gustu Klienta.

Moskitiera plisowana do okna TARASOWEGO

Moskitiera plisowana do okna tarasowego

 

Model moskitiery plisowanej jest niezwykle elegancki, trwały oraz posiadający możliwość wyprodukowania w największym wymiarze. Siatka moskitiery jest siatką plisowaną przez co jest bardzo trwała i zawsze wraca do swojego kształtu. Moskitierą plisowaną sterujesz w pozycji poziomej – do boku wnęki okiennej. Nie ma konieczności jej wypinania i demontażu na okres zimy.

Pełna personalizacja moskitier pozwoli Ci na wybór koloru profili pasujący do ramy okna, ich WYMIAR, a także dopasowanie odpowiedniego systemu moskitiery do Twoich potrzeb.

 

Zastanawiasz się nad zakupem moskitiery do swojego okna?

Skorzystaj z rabatu w lutym 2024 i zamów moskitiery w dobrej cenie. 

Nie czekaj do wiosny. Umów bezpłatny pomiar już dziś. Kliknij i zamów pomiar. 

 

Moskitiera ramkowa okienna


Perfecta Home – Salon Sprzedaży ul. Krakowska 41 g we Wrocławiu
Chcesz poznać cenę produktu? Napisz do nas! salon@perfecta.pl lub zadzwoń 536 909 270 
Poprzedni