Czym czyścić żaluzje drewniane i aluminiowe?

Jak czyścić żaluzje aluminiowe i żaluzje drewniane. Na zdjęciu znajdują się żaluzje aluminiowe białe, które są czyszczone przy użyciu czyścika z mikrofibrą. Żaluzje aluminiowe na drabince sznurkowej. Zdjęcie odpowiada na pytanie czym czyścić żaluzje i pokazuje przykładowy przyrząd, którym można wyczyścić żaluzje. Zdjęcie zostało prawdopodobnie wykonane w jednej z miejscowości, w obrębie których Perfecta Home montuje swoje produkty np. Wrocław, Oława, Brzeg Dolny, Trzebnica, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Syców, Oleśnica, Legnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Jelcz Laskowice

Żaluzje drewniane i aluminiowe – utrzymanie czystości

Czym czyścić żaluzje drewniane i aluminiowe? To pytanie pojawia się już nawet na etapie zakupu żaluzji. Jest to temat o tyle ciekawy i aktualny, ponieważ żaluzje stają się coraz bardziej popularną osłoną okna. Szeroki wybór kolorystyczny lameli żaluzji, występujący zarówno w kolekcjach drewnianych jak i aluminiowych, pozwala pięknie i nowocześnie dopełnić aranżacji wnętrza.
Czym zatem czyścić żaluzje okienne? 

Jest kilka dobrych, sprawdzonych i dostępnych na rynku produktów, którymi wyczyścimy z kurzu i zabrudzeń nasze żaluzje drewniane i aluminiowe. Zobacz i przetestuj!

Poniżej podpowiadamy jakie są warte uwagi:

  • ściereczka z mikrofibry – dzięki swoim właściwościom antystatycznym pozbędziesz się kurzu z żaluzji bez jego rozpylania.
  • wilgotne chusteczki do sprzątania – niezawodne podczas regularnego sprzątania pozwolą Ci z łatwością pozbyć się kurzu z lameli żaluzji i dodatkowo zabezpieczają lamele drewniane, jeżeli użyjemy odpowiednich produktów do czyszczenia drewna.
  • odkurzacz z wąską końcówką – ten gadżet z pewnością pozbędzie się najszybciej kurzu z żaluzji. Zalecamy ostrożność w trakcie sprzątania – można niechcący uszkodzić żaluzje aluminiowe rysując powierzchnię lameli końcówką odkurzacza.
  • gąbki dedykowane myciu / czyszczeniu żaluzji – jest na rynku dostępnych wiele produktów, które w swych funkcjonalnościach są przystosowane tylko do konkretnych celów. Bez problemu odnajdziesz w sklepie gąbki do czyszczenia lameli żaluzji drewnianych.

Wyczyszczone żaluzje aluminiowe białe z drabinką taśmową koloru białego. Zbliżenie na lamele aluminiowe żaluzji wewnętrznej. Z prawej strony widoczna na tle szarej betonowej ściany nowoczesna czarna 5-ramienna lampa oraz roślina doniczkowa z zielonymi liśćmi. Zdjęcie zostało prawdopodobnie wykonane w jednej z miejscowości, w obrębie których Perfecta Home montuje swoje produkty np. Wrocław, Oława, Brzeg Dolny, Trzebnica, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Syców, Oleśnica, Legnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Jelcz Laskowice


Perfecta Home – Salon sprzedaży ul. Krakowska 41g we Wrocławiu. 
Chcesz poznać cenę produktu? Napisz do nas! salon@perfecta.pl lub zadzwoń 536 909 270
Poprzedni
Next post